ДП "ЦУКРОАВТОМАТ-ІНЖ"

Беківський цукровий завод

У 2015 році Беківський цукровий завод продовжив роботи з оптимізації виробництва. Було побудовано та запущено в експлуатацію жомосушильне та грануляційне відділення. Установка двошнекового преса глибокого віджиму Babbini та модернізація вузла підготовки поживної води для дифузії дозволили зменшити втрати цукру, підготувати жом цукрових буряків для подачі до жомосушильного відділення. Жомосушильне відділення, завдяки триходовому сушильному барабану і німецькому пальнику SAAKE, вийшло компактним і дозволяло висушувати весь жом, що надходить. Система автоматизації жомосушильного відділення, а також електричні шафи управління потоково-транспортною системою подачі вологого та сухого жому були розроблені та запущені в експлуатацію фахівцями ДП "ЦУКРОАВТОМАТ-ІНЖ". Розпалювання та вихід на режим жомосушильного агрегату здійснювалося повністю в автоматичному режимі.

Випарна установка цукрового заводу була посилена додатковим 2-м корпусом, замінений був і 1-й корпус. Це дозволило збільшити продуктивність випарної установки та підвищити вміст сухих речовин у сиропі після 5-го корпусу. Було внесено також відповідні зміни до існуючої системи автоматизації.

Обладнання 4-х вакуумних апаратів 1-го продукту системою автоматизації дозволило працювати з густими сиропами, що надходять з випарної станції, без водних підкачок та затримок у технологічному процесі.

Загалом проведені на Беківському цукровому заводі заходи дозволили покращити техніко-економічні показники роботи підприємства та підвищити ефективність виробництва.