ДП "ЦУКРОАВТОМАТ-ІНЖ"

ТОВ "Ангрен Шакар". Ахангаранський цукровий завод

Протягом 2013 - 2014 років ДП "ЦУКРОАВТОМАТ-ІНЖ" брало активну участь у будівництві та пуску Ахангаранського цукрового заводу ТОВ "Ангрен Шакар" (Узбекистан). На наше підприємство було покладено відповідальне завдання щодо підбору, постачання, монтажу та введення в експлуатацію засобів автоматизації, робіт з монтажу електрообладнання.

Роботу на об'єкті можна розділити на кілька етапів:

І етап (вересень-грудень 2013 р.): експертиза проекту, виявлення помилок, підбір засобів автоматизації.

II етап (січень-травень 2014 р.): постачання засобів автоматизації, трасування та монтаж кабельних каналів, трас автоматизації та електропостачання.

III етап (травень-липень 2014 р.): монтаж силових трансформаторів, щитів керування електрообладнанням МСС. Прокладання силових та контрольних кабелів. Монтаж та підключення електрообладнання, засобів автоматизації.

IV етап (серпень-вересень 2014 р.): введення в експлуатацію системи автоматизації та електроустаткування заводу.

V етап (вересень-грудень 2014 р.): супровід системи автоматизації, допомога в експлуатації, навчання персоналу.

Якість проведених робіт, високий професіоналізм та досвід співробітників нашого підприємства дозволили виправити помилки проектування, внести конструктивні зміни та прискорити введення заводу в експлуатацію, що було відзначено замовником та представниками фірм "ВМА", "Siemens", " Eberhard".

Фахівцями ДП "ЦУКРОАВТОМАТ-ІНЖ" протягом сезону експлуатації також здійснювалася технологічна підтримка, надавалися рекомендації щодо теплотехнічного режиму.