ДП "ЦУКРОАВТОМАТ-ІНЖ"

Андрушівський цукровий завод

У зв'язку із старінням системи управління дифузійною установкою DC 8, на Андрушівському цукровому заводі стали виникати проблеми при її експлуатації. На порядок денний з усією актуальністю постало питання модернізації установки. Нашим підприємством у 2013 році була спроектована, виготовлена ​​та впроваджена в експлуатацію система автоматизації дифузійного відділення, включаючи водопідготовку. Система була спроектована на основі мікроконтролера фірми Schneider Electric з використанням сучасної елементної бази, датчиків та перетворювачів.

Завдяки впровадженню цієї системи, суттєво покращився режим експлуатації дифузійної установки. Граничне струмове навантаження протягом сезону не перевищувало 120 А. Автоматичний режим роботи бурякорізок дозволив використовувати їх в оптимальному режимі, покращилася якість і стабільність завантаження дифузійної установки. Автоматизація схеми водопідготовки та використання автоматичного дозатора антисептика сприяло уникненню утворення заторів та спінення в дифузійному апараті.

В результаті впровадження системи автоматизації значно полегшилася робота операторів, технологів та теплотехніків. Наявність історичних трендів та оперативної статистики за поточну та попередню зміни зробило процес управління більш прогнозованим та зручним.